HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Santek Mühendislik 2000 yılından beri “Kesici ve Tutucu Takımlar” tedariğinde, başta TaeguTec markasının Ege Bölge Ana Bayii olmak üzere, sektörün bilinen markalarıyla başarıyla hizmet vererek sizlerin güvenine layık olmaktan onur duymaktadır.  

Kuruluşundan itibaren siz değerli müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutan ve “sürekli iyileştirme” anlayışıyla sizlere sürekli güvenilir, yüksek performanslı, esnek ve hesaplı çözümler sunma gayretindedir.  

Santek Mühendislik uzun yıllardır sürdürdüğü çalışmalarından rafine ettiği sektörel bilgi birikimi ve imalat deneyimini yetkin kadrolarından aldığı güven ve güçle, siz değerli müşterileriyle proje başlangıcından itibaren, imalatınızın her aşamasında paylaşarak etkin ve verimli bir hizmet sunar.  

AntTool markasıyla sizlerin talep ettiği, standart ya da özel, kesici ve tutucu takımları yüksek kalitede, işinize özgü taleplerinizi daha iyi karşılayabilecek şekilde, çok hızlı üreterek tedarik edebiliyor olmaktan ve sizlerin takdirlerinden kıvanç duymaktadır.  

AntTool markasının arkasında; sektörde deneyimlediğimiz 20 yıllık tecrübe, yetkin kadro, AR-GE çalışmaları ve bayiliğini yaptığımız markaların destekleri yer almaktadır.  

AntTool… sizin için çözümler.